Menu Hledání festivalů Kalendář festivalů

Hudební festival
Antonína Dvořáka Příbram 25.04.2019 - 07.06.2019

Místo konání: Příbram

O festivalu

Hudební festival Antonína Dvořáka se pyšní mnohaletou tradicí. Cílem festivalu je od jeho počátku připomínat cenná díla Antonína Dvořáka. Obec Vysoká u Příbrami byla pro Mistra druhým domovem a inspirací pro mnoho děl, některá patří k nejvýznamnějším v jeho tvorbě. Festivalové koncerty jsou situovány nejen do velkého sálu Divadla Antonína Dvořáka Příbram, ale využívají i jedinečné prostory kostelů či historických památek spojených s působením Antonína Dvořáka – novorenesančního zámečku ve Vysoké (nyní Památník A. Dvořáka), kostela sv. Jakuba v Příbrami, Zámečku Ernestina, Zámku v Březnici či basiliky na Svaté Hoře.

Program

Program 2019 je zveřejněn on-line zde.

Vstupenky

Vyberte si z programu koncerty a akce, kterých se chcete zúčastnit – zajistíme Vám na ně vstupenky. Cena vstupenek je uvedena v programu u každého koncertu. Pro objednání vstupenek vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Vstupenky na koncerty zajišťujeme pouze v případě, že si objednáte ještě další službu (např. ubytování, letenky, transfer do hotelu apod.). Děkujeme za pochopení.

Oficiální www stránky

 

Cestovní a doplňkové služby

Letenka, transfer, pronájem automobilu

Potřebujete-li pro svou dopravu do České republiky letenky, nabídneme Vám možnosti leteckých spojení. Můžete také využít objednání transferů např. z letiště do hotelu nebo Vám zajistíme pronájem automobilu u renomovaných půjčoven.

Ubytování

V Příbrami se nenachází žádné vhodné ubytování, a proto nabízíme hotely v okolí.

Hotel Garni zámek Dobříš**** Zámek Dobříš, 263 01 Dobříš

Hotel se nachází v zámku Dobříš. Disponuje 10 dvojlůžkovými zamekpokoji se stylovým nábytkem a komfortním vybavením. Hosté mohou zdarma využít hotelové fitness a navštívit francouzský park. Hlídané parkoviště.

 

Hotel Esmarin **** Lhotecká ulice 1535, 252 10 Mníšek pod Brdy

esmarinSportovně relaxační centrum v krásném prostředí brdských lesů, 30km od města Příbram. Hotel nabízí kvalitní ubytování v 10 pokojích. Vstup do fitness a wellness je pro ubytované hosty zdarma.

Nobless Resort**** Nádražní 799, 262 42 Rožmitál pod Třemšínem

noblessLuxusní penzion, který se nachází 15km od Příbrami, nabízí komfortní ubytování s restaurací, wellness službami a multifunkčním hřištěm pro sportovní vyžití. Nekuřácké pokoje i restaurace se slunnou terasou.

Pokud máte o požadovaném ubytování jiné představy, neváhejte nám sdělit svá přání a nároky, pomůžeme Vám najít hotel, který Vám bude vyhovovat.

Doplňkový program

Nabídka programu pro Váš volný čas je orientační – neváhejte nám sdělit své zájmy a přání – rádi připravíme aktivity přesně pro Vás.

Příbram leží 54 km jihozápadně od Prahy na úpatí vrchoviny jménem Brdy. Město proslavila těžba stříbra a posléze železných a uranových rud, což nyní připomíná Hornické muzeum Příbram, jedno z největších hornických muzeí v České republice spravující rozsáhlý skanzen. Nyní, po útlumu těžby, je známá hlavně díky poutnímu místu Svaté Hoře, kde je barokní klášterní komplex. Ten se nachází na kopci přímo nad centrem města, s ním je spojený krytým schodištěm.

Co vidět:

 

Pro poptání nabízených služeb vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Máte-li další přání, neváhejte nám je sdělit.

Poptávka je nezávazná, ozveme se Vám zpět s upřesněním cen a podmínek.

Banner ARCODIVA

Poptání vstupenek a doprovodných služeb

Vyplňte náš krátký formulář a uveďte, o co máte přesně zájemMám zájem o tyto služby: *