Menu Hledání festivalů Kalendář festivalů

Hudební festival Znojmo 11.07.2019 - 28.07.2019

Místo konání: Znojmo a okolí

 

O festivalu

Hudební festival Znojmo se snaží provázat dvě hlavní linky – kvalitní hudbu každoročně věnovanou jednomu z významných hudebních skladatelů a nezaměnitelné víno místních vinařů, kteří zaštiťují jednotlivé koncerty a pořádají ochutnávky na všech festivalových akcích. Tyto dva hlavní pilíře jsou doplněny speciálními festivalovými menu mnoha znojemských restaurací, výlety do přírody, historickými památkami, netradičními místy konání koncertů, jako je třeba zchátralý zámek v Uherčicích, a mnoha doprovodnými akcemi. Široká paleta hudebních stylů a druhů každoročně rozeznívá kostely ve Znojmě i okolních obcích, Loucký klášter, znojemský hrad, radniční věž, ale také ulice, náměstí a parky. Například happening umělců všech hudebních žánrů „Hudba v ulicích“ je zpestřením pro všechny – návštěvníky festivalu i obyvatele Znojma.

V roce 2018 se bude konat již 14. ročník Hudebního festivalu Znojmo. Znojmem a jeho okolím bude znít protestantská hudba, jako připomínka pětistého výročí od vystoupení Martina Luthera.

Program

Program 2018 je zveřejněn on-line zde.

Vstupenky

Vyberte si z programu koncerty a akce, kterých se chcete zúčastnit – zajistíme Vám na ně vstupenky. Cena vstupenek je uvedena v programu u každého koncertu. Pro objednání vstupenek vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Vstupenky na koncerty zajišťujeme pouze v případě, že si objednáte ještě další službu (např. ubytování, letenky, transfer do hotelu apod.). Děkujeme za pochopení.

Oficiální www stránky

 

Cestovní a doprovodné služby

Letenka, transfer, pronájem automobilu

Potřebujete-li pro svou dopravu do České republiky letenky, nabídneme Vám možnosti leteckých spojení. Můžete také využít objednání transferů např. z letiště do hotelu nebo Vám zajistíme pronájem automobilu u renomovaných půjčoven.

Ubytování

Následující nabídka obsahuje hotely lepší kvality. Ve městě se nachází mnoho menších ubytovacích zařízení jako jsou penziony a apartmány. Neváhejte nám sdělit svá přání a nároky, pomůžeme Vám najít ubytování, které Vám bude vyhovovat.

Hotel Prestige**** Pražská 100, 669 02 Znojmo

PrestigeHotel nabízí standardní pokoje, 2 luxusní apartmá a kuřácké pokoje. Pohodlné pokoje jsou zařízené s nábytkem z poctivého masivu. Připojení wifi ve všech prostorech hotelu, restaurace, vinný sklep, lobby bar, volný přístup do aquacentra s bazénem, vířivkou, parní kabinou a suchou saunou, parking

Hotel Kateřina**** Na Valech 1556/7, 66902 Znojmo

Small luxury hotel s 8 nekuřáckým pokoji, který stojí v centru Znojma, 100 metrů od Znojemského hradu, Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Prostorné pokoje s výhledem na Národní park Podyjí mají koupelnu s vanou nebo sprchou.

Hotel Lahofer Veselá 13, 669 02 Znojmo

LahoferBezbarierový zcela nekuřácký hotel v klidné části města vznikl rekonstrukcí domu, jehož historie sahá do přelomu 13. a 14. století, propojuje kouzlo historické budovy s moderními prvky a komfortem století jednadvacátého. Hotel nabízí ubytování ve 12 klimatizovaných pokojích. Nejen v restauraci hotelu můžete ochutnat oceňovaná vína z produkce majitelů hotelu. Wifi připojení ve všech prostorách hotelu, restaurace, parkoviště

 

Doplňkový program

Nabídka programu pro Váš volný čas je orientační – neváhejte nám sdělit své zájmy a přání – rádi připravíme aktivity přesně pro Vás.

Město s královskou pověstí a impozantní polohou nad řekou Dyjí je zároveň centrem Znojemské vinařské podoblasti. Historické jádro s četnými kostely, obklopené fragmenty středověkých hradeb, si uchovalo renesanční styl; je plné křivolakých uliček, romantických vyhlídek a půvabných zákoutí. Víno Vás bude provázet na každém kroku.

Co vidět:

 

Pro poptání nabízených služeb vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Máte-li další přání, neváhejte nám je sdělit.

Poptávka je nezávazná, ozveme se Vám zpět s upřesněním cen a podmínek.

 

Videa a hudební ukázky:

Banner ARCODIVA

Poptání vstupenek a doprovodných služeb

Vyplňte náš krátký formulář a uveďte, o co máte přesně zájemMám zájem o tyto služby: *