Menu Hledání festivalů Kalendář festivalů

Harmonia Moraviae 22.09.2022 - 20.10.2022

Místo konání: Zlín

 

O festivalu

Mezinárodní hudební festival Harmonia Moraviae vznikl v roce 1999 a je pořádán Filharmonií Bohuslava Martinů za podpory Zlínského kraje a statutárního města Zlín.  Původně jeho obsahem byla pouze duchovní hudba. Přelomovým rokem byl 2007, kdy se festival více otevřel veřejnosti, začal se konat každý rok a do své nabídky zahrnul i světskou hudbu s pestrou nabídkou různorodých stylů a žánrů.

Program

Program 2022 je dostupný on-line zde.

Vstupenky

Vyberte si z programu koncerty a akce, kterých se chcete zúčastnit – zajistíme Vám na ně vstupenky. Cena vstupenek je uvedena v programu u každého koncertu. Pro objednání vstupenek vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Vstupenky na koncerty zajišťujeme pouze v případě, že si objednáte ještě další službu (např. ubytování, letenky, transfer do hotelu apod.). Děkujeme za pochopení.

Oficiální www stránky

 

Cestovní a doplňkové služby

Letenka, transfer, pronájem automobilu

Potřebujete-li pro svou dopravu do České republiky letenky, nabídneme Vám možnosti leteckých spojení. Můžete také využít objednání transferů např. z letiště do hotelu nebo Vám zajistíme pronájem automobilu u renomovaných půjčoven.

Ubytování

Ubytování si můžete rezervovat online zde.

Pokud nám sdělíte svá přání a nároky, pomůžeme Vám najít hotel, který Vám bude vyhovovat.

Doplňkový program

Nabídka programu pro Váš volný čas je orientační – neváhejte nám sdělit své zájmy a přání – rádi připravíme aktivity přesně pro Vás.

Zlín je městem, které je spojeno se jménem podnikatele Tomáše Bati. Boty značky Baťa znají zákazníci na všech kontinentech. Zlín je město funkcionalistické architektury s mrakodrapem, univerzitních studentů, krásné zoologické zahrady v areálu zámku Lešná a filmových ateliérů. Město průmyslového i kulturního života, které stojí za návštěvu!

 

Pro poptání nabízených služeb vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Máte-li další přání, neváhejte nám je sdělit.

Poptávka je nezávazná, ozveme se Vám zpět s upřesněním cen a podmínek.

 

Banner ARCODIVA

Poptání vstupenek a doprovodných služeb

Vyplňte náš krátký formulář a uveďte, o co máte přesně zájemMám zájem o tyto služby: *