Menu Hledání festivalů Kalendář festivalů

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 01.06.2023 - 01.07.2023

Místo konání: Ostrava a okolí

 

O festivalu

Na základě dosažených výsledků, úspěchů a zkušeností MHF Janáčkovy Hukvaldy a MHF Janáčkův máj, u příležitosti 90. výročí úmrtí Leoše Janáčka vznikl sloučením jeden festival:

MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL LEOŠE JANÁČKA

VÍCE INFORMACÍ

 

Zdroj: www.mhfjl.cz

Program

Program 2023 bude k dispozici on-line zde.

Vstupenky

Vyberte si z programu koncerty a akce, kterých se chcete zúčastnit – zajistíme Vám na ně vstupenky. Cena vstupenek je uvedena v programu u každého koncertu. Pro objednání vstupenek vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Vstupenky na koncerty zajišťujeme pouze v případě, že si objednáte ještě další službu (např. ubytování, letenky, transfer do hotelu apod.). Děkujeme za pochopení.

Oficiální www stránky

 

Cestovní a doplňkové služby

Letenka, transfer, pronájem automobilu

Potřebujete-li pro svou dopravu do České republiky letenky, nabídneme Vám možnosti leteckých spojení. Můžete také využít objednání transferů např. z letiště do hotelu nebo Vám zajistíme pronájem automobilu u renomovaných půjčoven.

Ubytování

Neváhejte nám sdělit svá přání a nároky, pomůžeme Vám najít ubytování, které Vám bude vyhovovat.

Ubytování si můžete rezervovat také online zde.

Doplňkový program

Nabídka programu pro Váš volný čas je orientační – neváhejte nám sdělit své zájmy a přání – rádi připravíme aktivity přesně pro Vás.

Ostrava je třetí největší město České republiky, které leží nedaleko polských a slovenských hranic, je srdcem Moravskoslezského kraje, na dohled od krásných Beskyd. Od poloviny 18. Století patřila Ostrava k významným důlním městům, kdy objev ložisek uhlí a navazující rozvoj železáren poznamenal další vývoj industriálního města. Těžba uhlí skončila v roce 1994. Dnes na místě uzavřených dolů vznikají hornická muzea a technické památky jsou velkým lákadlem ukazující významné průmyslové odvětví. Ostrava je ale také plná kultury a zábavy a nabízí mnoho atraktivit pro trávení volného času.

 

Pro poptání nabízených služeb vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Máte-li další přání, neváhejte nám je sdělit.

Poptávka je nezávazná, ozveme se Vám zpět s upřesněním cen a podmínek.

 

Banner ARCODIVA

Poptání vstupenek a doprovodných služeb

Vyplňte náš krátký formulář a uveďte, o co máte přesně zájemMám zájem o tyto služby: *