Menu Hledání festivalů Kalendář festivalů

Pražské jaro 12.05.2023 - 03.06.2023

Místo konání: Praha – Obecní dům, Rudolfinum a další sály

 

O festivalu

Pražské jaro 2023 bude již 78. ročníkem našeho mezinárodního hudebního festivalu.

 

Zdroj: www.festival.cz

VÍCE INFORMACÍ

Podrobnosti o celém programu najdete na www.festival.cz.

Program

Program 2023 je k dispozici on-line.

Vstupenky

Vyberte si z programu koncerty a akce, kterých se chcete zúčastnit – zajistíme Vám na ně vstupenky. Cena vstupenek je uvedena v programu u každého koncertu. Pro objednání vstupenek vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Vstupenky na koncerty zajišťujeme pouze v případě, že si objednáte ještě další službu (např. ubytování, letenky, transfer do hotelu apod.). Děkujeme za pochopení.

Oficiální www stránky

 

Cestovní a doplňkové služby

Letenka, transfer, pronájem automobilu

Potřebujete-li pro svou dopravu do České republiky letenky, nabídneme Vám možnosti leteckých spojení. Můžete také využít objednání transferů např. z letiště do hotelu nebo Vám zajistíme pronájem automobilu u renomovaných půjčoven.

Ubytování

V Praze se nachází mnoho hotelů různých kategorií, velikosti, zaměření a designu. Neváhejte nám sdělit svá přání a nároky, pomůžeme Vám najít hotel, který Vám bude vyhovovat.

Ubytování si můžete rezervovat také online zde.

Doplňkový program

Nabídka programu pro Váš volný čas je orientační – neváhejte nám sdělit své zájmy a přání – rádi připravíme aktivity přesně pro Vás.

Velká okružní jízda Prahou – to nejlepší z Prahy
    • Praha jako historický a architektonický klenot. praha_-_karluv_most_a_prazsky_hrad_[800x533]Autobusem Staré Město, Nové Město, Malá Strana; pěšky areál Pražského hradu (zvenku) a interiéry katedrály sv. Víta, výletní loď s možností občerstvení, procházka na Staroměstské náměstí
    • Délka 3,5hod, doprava: bus, pěšky, loď
Po stopách Antonína Dvořáka v Praze, Po stopách Bedřicha Smetany v Praze, Po stopách W.A. Mozarta v Praze procházka s průvodcem
    • praha_-_obecni_dum_a_prasna_brana_[500x335]Poznejte místa spojená se životem a díly velikánů vážné hudby
    • Délka jednotlivých tras 3hod, pěšky
Co navštívit
  • praha_-_prazsky_hrad_[800x528]Areál Pražského Hradu s chrámem sv. Víta, Strahovský klášter, rozhledna na Petříně, chrám sv. Mikuláše na Malé Straně, chrám Panny Marie Vítězné s Pražským Jezulátkem, Karlův most, Staroměstské náměstí s Orlojem, Josefov a Židovské město, Václavské náměstí, Tančící dům, Vyšehrad

 

  • karlstejn_-_hrad_[800x565]Pokud máte zájem poznat i okolí Prahy, připravíme pro Vás výlet na hrad Karlštejn, zámek Konopiště, zámek Nelahozeves, do Památníku Terezín jako původního vězení gestapa nebo do sklárny s ukázkou výroby českého křišťálu.

 

Pro poptání nabízených služeb vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Máte-li další přání, neváhejte nám je sdělit.

Poptávka je nezávazná, ozveme se Vám zpět s upřesněním cen a podmínek.

Banner ARCODIVA

Poptání vstupenek a doprovodných služeb

Vyplňte náš krátký formulář a uveďte, o co máte přesně zájemMám zájem o tyto služby: *