Menu Hledání festivalů Kalendář festivalů

Za poklady Broumovska 26.06.2021 - 28.09.2021

Místo konání: Broumov a barokní kostely Broumovska

 

O festivalu

Začalo to v roce 2006. Unikátní kostely na Broumovsku, většinou barokní skvosty z dílny Dientzenhoferů, se otevřely letnímu hudebnímu festivalu Za poklady Broumovska. Od té doby festival vyrostl v hudební událost, která dávno přesahuje hranice regionu.

Kostely broumovské skupiny jsou architektonickými perlami, zasazenými do barokní krajiny. Společně dodávají festivalu neopakovatelnou atmosféru.

Všechny festivalové koncerty začínají v sobotu v 18.00 hodin. Vstupenky nejsou v prodeji, vstupné je stejně jako v předešlých letech dobrovolné a výtěžek z něj je určen na péči o kostely tzv. broumovské skupiny.

Program

Program je zvěřejněn on-line zde.

Vstupenky

Vstupenky nejsou v prodeji, vstupné je stejně jako v předešlých letech dobrovolné a výtěžek z něj je určen na péči o kostely tzv. broumovské skupiny.

Oficiální www stránky

 

Cestovní a doplňkové služby

Letenka, transfer, pronájem automobilu

Potřebujete-li pro svou dopravu do České republiky letenky, nabídneme Vám možnosti leteckých spojení. Můžete také využít objednání transferů např. z letiště do hotelu nebo Vám zajistíme pronájem automobilu u renomovaných půjčoven.

Ubytování

Dům hostů Klášterní 1, 550 01 Broumov

pokojDům hostů nabízí unikátní ubytování v renovovaných mnišských celách přímo v srdci regionu – v národní kulturní památce Klášter Broumov. Dvou a čtyřlůžkové pokoje hostelového typu, dostupné i bezbariérově, jsou vybaveny masivním smrkovým nábytkem, umyvadlem a wifi připojením. K dispozici jsou studovny, společenská místnost a společná sociální zařízení s výhledem do zahrady. Naši hosté si mohou odpočinout v rozsáhlé klášterní zahradě, zahrát si kuželky v historickém kuželníku, vychutnat si skvělou kávu v Café Dientzenhofer a navštívit některou z výstav nebo jiných kulturních akcí přímo v klášteře.

Hotel Javor Adršpach Dolní Adršpach 10, okr. Náchod, 549 57

hotelJavorHotel naleznete uprostřed CHKO Adršpašsko-teplických skal v obci Dolní Adršpach. Díky ideální poloze hotelu jste během několika minut ve skalním městě (Adršpašské skály), nebo můžete obdivovat jeho krásné panorama z naší zahradní restaurace.

  • nadstandardní ubytování v mezonetových apartmánech, studiích s vlastní terasou či klasických dvoulůžkových pokojích (všchny pokoje nekuřácké)
  • klimatizovaná restaurace s celodenním provozem, nekuřácký salonek a bar, bezplatného internetového připojení WiFi FREE, parking zdarma

Pokud máte o požadovaném ubytování jiné představy, neváhejte nám sdělit svá přání a nároky, pomůžeme Vám najít hotel, který Vám bude vyhovovat.

Doplňkový program

Nabídka programu pro Váš volný čas je orientační – neváhejte nám sdělit své zájmy a přání – rádi připravíme aktivity přesně pro Vás.

Klášter Broumov Prohlídky perly barokní architektury

klasterni_zahrada__v_broumove_[566x800]Prohlídka unikátních interiérů národní kulturní památky Vás vtáhne do atmosféry kláštera, okolností jeho vývoje a života v něm. Klášter a město Broumov promlouvaly významně do formování naší kultury a historie. Při prohlídce kláštera uvidíte nádherně zdobený kostel sv. Vojtěcha, unikátní kopii Turínského plátna nebo klášterní knihovnu.

http://www.klasterbroumov.cz

Galerie Dům Současné umění v historicky i krajinně atraktivním prostředí

Galerie Dům se nachází uprostřed klášterní zahrady v Broumově. Navštivte výstavu současného umění v místech, která jsou vzdálena od tradičních kulturních center!

http://www.galeriedum.cz

Co vidět v okolí
  • adrspassko-teplicke_skaly_-_chramova_stena_[800x619]Adršpašssko-teplické skály – největší celistvé skalní město České republiky
  • Stolové hory – polský národní park chrání unikátní skalní masiv
  • Police nad Metují – architektura města, klášter, Muzeum papírových modelů a Muzeum stavebnice Merkur
  • Náchod – zámek
  • Hronov – rodiště Aloise Jiráska

Pro poptání nabízených služeb vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Máte-li další přání, neváhejte nám je sdělit.

Poptávka je nezávazná, ozveme se Vám zpět s upřesněním cen a podmínek.

Banner ARCODIVA

Poptání vstupenek a doprovodných služeb

Vyplňte náš krátký formulář a uveďte, o co máte přesně zájemMám zájem o tyto služby: *