Menu Hledání festivalů Kalendář festivalů

Hudební festival
Ludwiga van Beethovena 27.05.2021 - 27.06.2021

Místo konání: Teplice a okolí

 

O festivalu

Festival oslavil v roce 2014 50. výročí od svého vzniku. Zlomem byl rok 2004, kdy se festival rozšířil z původně 5 koncertů na průměrně 20 koncertů konaných v celém Ústeckém kraji. Pro své hosty tak využívá prostory nejen v lázeňském městě Teplice, ale také např. zámky ve Velkém Březně, Klášterci nad Ohří, Nový Hrad v Jimlíně, klášter v Oseku nebo prostory v Litoměřicích a Terezíně. Za léta svého působení přivítal mnoho umělců z celého světa působících v různých hudebních žánrech.

Program

Celý program 2021 je zveřejněn on-line zde.

Vstupenky

Vyberte si z programu koncerty a akce, kterých se chcete zúčastnit – zajistíme Vám na ně vstupenky. Cena vstupenek je uvedena v programu u každého koncertu. Pro objednání vstupenek vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Vstupenky na koncerty zajišťujeme pouze v případě, že si objednáte ještě další službu (např. ubytování, letenky, transfer do hotelu apod.). Děkujeme za pochopení.

Oficiální www stránky

 

Cestovní a doplňkové služby

Letenka, transfer, pronájem automobilu

Potřebujete-li pro svou dopravu do České republiky letenky, nabídneme Vám možnosti leteckých spojení. Můžete také využít objednání transferů např. z letiště do hotelu nebo Vám zajistíme pronájem automobilu u renomovaných půjčoven.

Ubytování

Neváhejte nám sdělit svá přání a nároky, pomůžeme Vám najít ubytování, které Vám bude vyhovovat.

Ubytování si můžete rezervovat také online zde.

Doplňkový program

Nabídka programu pro Váš volný čas je orientační – neváhejte nám sdělit své zájmy a přání – rádi připravíme aktivity přesně pro Vás.

Teplice jsou městem v Severních Čechách v podhůří Krušných hor, pár kilometrů od hranic s SRN na trase Praha- Drážďany. Teplice jsou řazeny mezi nejstarší lázně v Evropě. Léčí se v nich onemocnění pohybového ústrojí, choroby nervové, duševní a cévní. Jejich sláva dosáhla celoevropského rozměru, za což hovoří mnohé slavné osobnosti, které využili léčivosti teplických pramenů. Mezi nejslavnější návštěvníky patřil Goethe, Beethoven, Chopin, Liszt a mnoho evropských panovníků.
Současné Teplice nabízejí návštěvníkům rekonstruovaný lázeňský komplex s celou řadou lázeňských domů, zrekonstruované Krušnohorské divadlo, nový plavecký areál se squashovými kurty, množství proslulých restaurací a kaváren…

Co vidět:www.teplice.cz

 

Pro poptání nabízených služeb vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Máte-li další přání, neváhejte nám je sdělit.

Poptávka je nezávazná, ozveme se Vám zpět s upřesněním cen a podmínek.

Videa a hudební ukázky:

Banner ARCODIVA

Poptání vstupenek a doprovodných služeb

Vyplňte náš krátký formulář a uveďte, o co máte přesně zájemMám zájem o tyto služby: *