Menu Hledání festivalů Kalendář festivalů

O projektu

Přečtěte si krátce o tom, co vedlo k vytvoření projektu MusicTravel

Česká republika – malá země uprostřed Evropy – je spojena s mnoha významnými osobnostmi kulturního života zejména světoznámými skladateli. Dvořák, Mahler, Janáček, Smetana, Fibich – jsou jména skladatelů, kteří pocházeli, žili a tvořili právě v naší zemi.

Ojedinělé hudební dědictví České republiky dokazuje množství festivalů, které prezentují vážnou hudbu a konají se během celého roku. Bohatá nabídka koncertů ve vznešených hudebních sálech a prostorech je lákavou motivací k návštěvě milovníků klasické hudby.

Festivaly klasické hudby se konají v mnoha městech České republiky. Na našich stránkách máte možnost si vybrat festival podle vašeho zájmu. Abyste si mohli užít v klidu a bez starostí neopakovatelný zážitek orchestrálního koncertu nebo zpěvu sólisty, zajistí Vám naše společnost FLY UNITED komplexní servis s nabídkou ubytování, transferů, výletů, exkurzí a ostatních služeb souvisejících s návštěvou festivalu v daném městě.

Pokud navštívíte Českou republiku v termínu, kdy se bohužel nekoná žádný festival, neváhejte nás kontaktovat. Na základě Vašich přání a požadavků najdeme jiné koncerty, hudební produkce nebo další aktivity, které Vám pomohou příjemně prožít dobu strávenou v České republice.

V sekci Balíčky si můžete vybrat tematický program, který zajistíme na objednávku a případně ho můžeme upravit dle Vašeho přání.

Máme dlouholeté zkušenosti a rádi pro vás zajistíme:


Kontakt

Máte nějaký dotaz? Hledáte něco speciálního? Kontaktujte nás...