Menu Hledání festivalů Kalendář festivalů

Hudba tisíců – Mahler 2020 18.05.2022 - 23.10.2022

Místo konání: Jihlava a Kaliště u Humpolce

Jihlava je historické horní město v srdci Vysočiny a Kaliště je malá obec u Humpolce, asi 50 km od Jihlavy, kde stojí rodný dům Gustava Mahlera.

 

O festivalu

Cílem  festivalu Hudba tisíců – Mahler Jihlava je prezentovat a konfrontovat hudbu Gustava Mahlera (1860 – 1911), který se narodil na území České republiky a své dětství a mládí prožil v Jihlavě, s díly jeho současníků a dalšími skladateli. Festival již tradičně kombinuje orchestrální koncerty, koncerty vokální hudby, koncerty komorní a specializované koncerty pro mládež. Pravidelnou součástí festivalu jsou i další akce, literárně hudební pořady, výstavy a přednášky, ale i noční vystoupení mladých interpretů v jazzovém klubu, cyklotrasa Kaliště Jihlava, přehlídka mladých dechových kapel a sázení růží významnými osobnostmi do rozária Gustava Mahlera v Kalištích u Humpolce. Festival je pravidelně navštěvován zahraničními posluchači, příznivci tvorby Gustava Mahlera z Evropy i ze zámoří.

Program

Program festivalu 2022 je zveřejněn on-line zde.

Vstupenky

Vyberte si z programu koncerty a akce, kterých se chcete zúčastnit – zajistíme Vám na ně vstupenky. Cena vstupenek je uvedena v programu u každého koncertu. Pro objednání vstupenek vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Oficiální www stránky

 

Cestovní a doplňkové služby

Letenka, transfer, pronájem automobilu

Potřebujete-li pro svou dopravu do České republiky letenky, nabídneme Vám možnosti leteckých spojení. Můžete také využít objednání transferů např. z letiště do hotelu nebo Vám zajistíme pronájem automobilu u renomovaných půjčoven.

Ubytování

Neváhejte nám sdělit svá přání a nároky, pomůžeme Vám najít ubytování, které Vám bude vyhovovat.

Ubytování si můžete rezervovat také online zde.

Doplňkový program

Nabídka programu pro Váš volný čas je orientační – neváhejte nám sdělit své zájmy a přání – rádi připravíme aktivity přesně pro Vás.

Jihlava je historické horní město v srdci Vysočiny, městská památková rezervace je jedinečnou kombinací gotické, renesanční a barokní architektury a potěší každého obdivovatele uměleckých památek a dávné historie.

Co vidět:

 

Pro poptání nabízených služeb vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Máte-li další přání, neváhejte nám je sdělit.

Poptávka je nezávazná, ozveme se Vám zpět s upřesněním cen a podmínek.

Videa a hudební ukázky:

Banner ARCODIVA

Poptání vstupenek a doprovodných služeb

Vyplňte náš krátký formulář a uveďte, o co máte přesně zájemMám zájem o tyto služby: *