Menu Hledání festivalů Kalendář festivalů

Mezinárodní hudební festival
Český Krumlov 14.07.2023 - 05.08.2023

Místo konání: Český Krumlov

Navštivte s námi malebné středověké město Český Krumlov, které se rozkládá na obou březích Vltavy v romantické krajině Jižních Čech. Unikátní komplex historických budov s dominantním zámkem byl roku 1992 zapsán na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Zámecký areál je jeden z největších ve střední Evropě, druhý v České republice (po pražském Hradu).

Český Krumlov je město plné historického dědictví, umění, kultury a mnoha zážitků! Přijeďte a užijte si město památek, muzeí, galerií, obchůdků nebo festivalů…

O festivalu

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov

Program

Program 2022 je zveřejněn on-line zde.

Vstupenky

Vyberte si z programu koncerty a akce, kterých se chcete zúčastnit – zajistíme Vám na ně vstupenky. Cena vstupenek je uvedena v programu u každého koncertu. Pro objednání vstupenek vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.

Vstupenky na koncerty zajišťujeme pouze v případě, že si objednáte ještě další službu (např. ubytování, letenky, transfer do hotelu apod.). Děkujeme za pochopení.

Oficiální www stránky

 

Cestovní a doplňkové služby

Letenka, transfer, pronájem automobilu

Potřebujete-li pro svou dopravu do České republiky letenky, nabídneme Vám možnosti leteckých spojení. Můžete také využít objednání transferů např. z letiště do hotelu nebo Vám zajistíme pronájem automobilu u renomovaných půjčoven.

Ubytování

V Českém Krumlově se nachází mnoho hotelů různých kategorií, velikosti, zaměření a designu. Neváhejte nám sdělit svá přání a nároky, pomůžeme Vám najít hotel, který Vám bude vyhovovat.

Ubytování si můžete rezervovat i online zde.

Doplňkový program

Nabídka programu pro Váš volný čas je orientační – neváhejte nám sdělit své zájmy a přání – rádi připravíme aktivity přesně pro Vás.

Prohlídka města a hradu a zámku Český Krumlov

cesky_krumlov_[800x533]Pokud toužíte poznat kouzelné město a jeho tajemství, vydejte se na komentovanou prohlídku městem s průvodcem, který Vás seznámí s minulostí i současností historického města. Výklad lze přizpůsobit Vašemu zájmu s důrazem na historii, architekturu apod.

Cena se odvíjí od zvolené trasy, výkladového jazyka a počtu osob.

Vyhlídková plavba na voru Netradiční zážitek

Český Krumlov je město na řece Vltavě, z jejíž hladiny uvidíte město včetně hradu a zámku jinýma očima. Průvodce Vás seznámí s historií a architekturou města, které je s řekou svázané. Vydejte se na plavbu historickým centrem na voru, kde Vám zůstanou nohy suché!

Plavbu lze za příplatek zajistit i ve večerních hodinách po setmění nebo doprovázenou hudbou.

Co navštívit Český Krumlov je město plné historického dědictví, umění, kultury a mnoha zážitků!
  • Státní hrad a zámek Český Krumlov se zámeckými zahradami a barokním divadlem
  • Exkurze: Grafitový důl nebo  pivovar Eggenberg

 

Pro poptání nabízených služeb vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Máte-li další přání, neváhejte nám je sdělit.

Poptávka je nezávazná, ozveme se Vám zpět s upřesněním cen a podmínek.

Banner ARCODIVA

Poptání vstupenek a doprovodných služeb

Vyplňte náš krátký formulář a uveďte, o co máte přesně zájemMám zájem o tyto služby: *